Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja mam 168
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile wam wyszedł obw trapezu mi 5 i pierwiastek z 3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma ktoś może link, do arkusza próbnej matury z matematyki (tej z 24 listopada)? Bo nigdzie nie potrafię tego znaleść :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obw. 14 cm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co mowisz to nazywa sie srednia wazona z tym mnozeniem a w sredniej wazonej trzeba pomnozyc wiek razy wzrost i podzieli sume wzrostu a nie ilosc osob
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
martyna159 napisał:
A ile wam wyszedł obw trapezu mi 5 i pierwiastek z 3
14
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
j.w
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomylka chodzilo mi o ilosc osob a nie wiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ile wyszlo h?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byc moze dla licealistow jest prosto ale dla tych z technikum nie, bo mamy podzielony na 4 lata material i jest troche trudniej ogarnac, mamy ogolnie wiecej przedmiotow + egzamin zawodowy. Jak zrobiliscie pierwsze zadanie otwarte, bo ja go nie zrobilem? cos mi nie wychodzilo....tam była jakas nierownosc chyba. CO do zadan ze wzrostem to tez mi wyszlo 16. Julka ma 18 lat. W zadaniu z tym prostokatem y kwadratem ja zrobilem tak ze podstawilem sobie liczby i obliczylem. W ten sposob powinienem udowodnic ze P kwadratu jest wieksze od pola prostokata. a jak macie trapez?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
h do obwodu nie bylo potrzebne ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potrzebne zeby obliczyc bok ktorys, bo podstawy mamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jestem ciekawy bo nam profesor od matematyki po maturce policzył i pokazał jak i wyszło 6 takze bon voyage
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
h nie było potrzebne. ramie mozna było obliczyc z cosinusa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehe faktycznie:P a 25 ktos pamieta jak zrobil?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bok można było obliczyć z cosinusa ktory był podany i z podstawy ktora miala 6 cm podzielic ja na 3 polowki jedna 4cm tak jak gorna 2 po bokach po 1cm i wychodzilo że bok miał 2 cm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
potrzebne zeby obliczyc bok ktorys, bo podstawy mamy.
Długość ramienia wynosi (a-/2cosα i h nie jest niezbędne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a o czym było 25 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matura ogólnie była bardzo prosta a można powiedziec ze banalna ;P o wiel prostsza od tej 3 listopada. to zadanie z julka było na poziomie gimnazjum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak faktycznie, sorry. sam tez tak liczylem chyba 1/2=d/1 gdzie d to bylo ramie wlasnie. i wychodzi d=2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 18

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...